Monika Bandelewska

Kancelaria

O Kancelarii


Monika Bandelewska Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Kancelaria wychodzi naprzeciw wszelkim osobom zgłaszającym się z prośbą o udzielenie pomocy prawnej.

Oferuję indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie. Moim celem jest zapewnienie rzetelnej i skutecznej pomocy w trakcie całego procesu świadczenia pomocy prawnej. Gwarantuję pełen profesjonalizm i kierowanie się wysokimi standardami etycznymi i zasadami wykonywania zawodu radcy prawnego.

Moim zadaniem jako radcy prawnego jest oferowanie Klientom najlepszych rozwiązań. Staram się zapewnić moim Klientom pełen komfort w realizowaniu swoich celów osobistych, jak i biznesowych. Stawiam na wzajemne zaufanie i komunikację. Oferuję nie tylko doradztwo prawne, ale również zrozumienie i wsparcie dla osób zgłaszających się do mnie z problemem.

Świadczę następującą pomoc prawną:

  • porady prawne
  • przygotowanie pism urzędowych i innych
  • przygotowanie pism procesowych na wszystkich etapach postępowania
  • reprezentacja przed sądami powszechnymi, organami ścigania i urzędami
Monika Bandelewska Kancelaria Radcy Prawnego specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, gospodarczego, odszkodowań oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.