Monika Bandelewska

O mnie

O mnie


Radca prawny Monika Bandelewska wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku - numer wpisu GD/GD/2978. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Praca magisterska z zakresu postępowania cywilnego obroniona pod kierunkiem prof. Tadeusza Erecińskiego. W trakcie studiów uczestnik Studenckiej Poradni Prawnej. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na kierunku stosunki międzynarodowe. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas współpracy z kilkoma kancelariami prawnymi na obszarze Trójmiasta zdobyła różnorodne doświadczenie zawodowe. W ramach prowadzonej Kancelarii Radcy Prawnego radca prawny Monika Bandelewska specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, gospodarczym oraz medycznym. Interesuje się również zagadnieniami z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych i społecznych.

Prowadzi bloga prawniczego mamamecenas.pl, w ramach którego stara się propagować wiedzę prawną przydatną rodzicom. Społecznik, miłośniczka reportaży, kryminałów i dobrej kawy. Pasjonatka historii i genealogii.